“Бдин” не даде шанс на “студентите”

Публикувано на вт, 31 авг. 2021
62 четения

“Бдин” се наложи с 3:0 във Видин над “Академик” (Свищов) в мач с тотално надмощие на домакините, като всичко приключи само за 14 минути в началото на срещата.
Още в 6-ата минута Ивайло Иванов реализира с глава след центриране от корнер. След още толкова Браиан Дочев се възползва от подаване на Ангел Цолов и направи 2:0. В 20-ата минута Александър Соколов центрира отдясно и Валдемар Лашков реализира с глава третото попадение.
Четвърт час по-късно след шут на Цветомир Тодоров свищовски футболист изби топката от голлинията. Секунди преди почивката пък Светослав Валериев беше спрян с нарушение, но Соколов пропусна да вкара дузпата. През втората част с гола се разминаха още Тодоров, Цолов и Стефан Стефанов.