“Павликени” изпусна победата във Враца

Публикувано на вт, 31 авг. 2021
78 четения

ОФК “Павликени” завърши като гост 2:2 на дублиращия тим на “Ботев” (Враца), като заслужаваше и победата. Началото бе за домакините, които поведоха в 20-ата минута. Асен Русинов подаде успоредно на голлинията и от крака на Атанас Фиданин топката спря в мрежата след автогол – 1:0. Гостите обаче бързо реагираха и създадоха няколко ситуации. В 41-та минута Даниел Йорданов с красива странична ножица изравни. Второто полувреме започна с превес за Павликени, който стигна до пълен обрат. В 62-та минута съдията отсъди дузпа за нарушение срещу Йордан Петев и той реализира за 1:2. После влезлият като резерва Октай Азисов уцели гредата. В 75-ата минута Християн Петков с глава след центриране отляво възстанови равенството. До края и двата отбора опитаха да спечелят, но не успяха.