Търсене
Търсене за:
Официалният сайт на Велико Търново
|
Велико Търново СПОРТ
Събития
За нас
За контакт
Реклама
Архив
От днес (22)
Горещи новини
Пари и власт
Крими
Общество
Култура
Здраве
Спорт
Видео
Общините
Велико Търново
Горна Оряховица
Елена
Златарица
Лясковец
Павликени
Полски Тръмбеш
Свищов
Стражица
Сухиндол
Навигация
От днес (22)
Горещи новини
Пари и власт
Крими
Общество
Здраве
Култура
Спорт
Видео
Общините
Велико Търново
Горна Оряховица
Елена
Златарица
Лясковец
Павликени
Полски Тръмбеш
Свищов
Стражица
Сухиндол
Търси по дата
« апр.
юни »
май
2016
П
В
С
Ч
П
С
Н
1
2
3
✔ Радослав Димитров стана четвърти на държавните финали по шахмат за мъже
✔ “Етър Елит” със златни медали от държавното първенство по художествена гимнастика
✔ Борислав Палашев е шампион на България по дуатлон за момчета
✔ “Етър-64” на финал за титлата срещу “Свиленград”
✔ ПМГ “В. Друмев” се класира за държавните финали по шахмат
✔ Кметът Даниел Панов поздрави етърци за решаващата победа
✔ “Етър” би във Враца и излезе първи!
4
✔ Три отбора от Горна Оряховица се класираха за финалите на Ученическите игри по хандбал
✔ Сребро и бронз за боксьорите на “Локо” от държавните първенства
✔ Ивайло Нанчев със сребро от държавното първенство по свободна борба за юноши
✔ Тодор Колев пак бележи за дебелчани
✔ “Академик” и “Павликени” биха с по 2:0
✔ Младите “железничари” с класическа загуба
✔ “Локо” (ГО) падна в Разград, оплаква се от реферите
✔ “Етър” приема днес “Бдин”, отпусна автобуси за гостуването в Козлодуй
5
✔ Денислава Начева с два златни медала от “Фея под липите” в Стара Загора
✔ Иван Сираков с четири отличия от купа по ориентиране “Великден”
✔ “Етър-64” приема в неделя “Свиленград-ПУ” в първи финал
✔ “Етър” не изяви желание за “А” група
✔ Супер мощни автомобили стартират през уикенда на “Писта Велико Търново”
✔ “Локо” (ГО) подаде заявка за елита
6
7
✔ Който отговаря на условията и вземе лиценз – ще играе в новата “А” група
8
9
✔ Великотърновски състезатели по стрелба с лък участваха в европейско Гран при
✔ Иван Сираков и Валентин Шишков са вицешампиони на България в спринта
✔ “Академик” обърна мача в Трявна в самия край
✔ ОФК “Павликени” поведе с 0:1 в Севлиево и после падна с 5:1
✔ “Болярки” спечелиха турнир до 17 г.
✔ Навършват се 25 г. от титлата на “Етър”. Ще я отбележим ли?
✔ “Етър” пожали “Бдин”, би го само с 6:0
10
✔ ПГEE “М. Ломоносов” – шампион на България по хандбал за юноши
✔ Тежки санкции наложиха на Пл. Камбуров и К. Маршавелов след писта В. Търново
✔ “Локомотив” (ГО) загуби от “Литекс-2” с 1:2
✔ “Академик” (Свищов) би с 1:0 с гол на Николай Иванов
✔ “Етър-64” с изключителен обрат, обърна за титлата “амазонките” от 11:16 до 31:26
✔ ОФК “Павликени” и “Трявна” завършиха 1:1
✔ “Етър” взе важна победа в Козлодуй
11
✔ Пламен Дончев пети на световното първенство по класическа борба за глухи
✔ Бояна Томова е № 2 в класацията за най-добър млад спортист за април
✔ Гимнастички от “Етър Елит” с отличия от международен турнир за купа “Импала”
✔ Етърци водят в класирането на Футбол 7
✔ “А” областна футболна група: Лидерите “Янтра” (П. Тръмбеш) и “Ресен” направиха ремита
✔ Димитър Кушев води уверено сред голмайсторите в групата
✔ “Етър” U15 разби в Габрово “Янтра” с 9:1
12
✔ Призови класирания за “Калоян 92” в квалификационен турнир по конкурипик
✔ 3 медала за състезателите на “Локомотив” от Балканското първенство по ММА
✔ Радослав Димитров е победител на блиц в Национална отборна купа на България
✔ 12 отбора участваха в щафетната обиколка на Горна Оряховица
✔ “Локомотив” (ГО) държи да играе на своя стадион в “А” група
13
✔ Светлин Беров е вицешампион на България по тенис на маса на двойки мъже
✔ Павел Димитров спечели турнир по ускорен шах “Свети Георги”
✔ Шампионска титла за “Браун Тим” по планинско бягане
✔ “Академик” отбеляза 40 г. от влизането в “А” група
✔ СК “Зоки” постигна най-големия успех в историята си – 6 олимпийски титли!
✔ “Етър” без основни играчи във важния мач с “Академик” (Св)
14
15
16
✔ 34 деца участваха в турнир по тенис в Горна Оряховица
✔ Юношите до 16 г. на “Локомотив” са зонални шампиони по хандбал
✔ 7 отличия за ориентировачите от “Плана оупън”
✔ Малките етърци с победа срещу “Славия” и реми с “Напредак” на турнир в Стара Загора
✔ “Етър” U15 поведе с 5:0 на “Кариана” и в 15-ата минута гостите си тръгнаха…
✔ “Локомотив” (ГО) направи 2:2 в Бургас с “Нефтохимик”
✔ Юношите биха “Локо” (Мз) с убедително 5:1
✔ Финалът за Купата на АФЛ – на стадион “Ивайло” в сряда
17
✔ Моника Георгиева с поредна победа на маратон във Варна
✔ Данислав Арсов разчупи хегемонията на столичните състезатели по картинг
✔ “Павликени” падна тежко в Левски
✔ “Етър” би “Болярчета” с 2:0 и излезе първи
✔ Ферарио Спасов: “Срещнахме сериозен отбор”
✔ Боби Борисов: “Търсехме на 100 % победата”
✔ Етърци пречупиха и амбицирания “Академик” с 15-а поредна победа
18
✔ 12-годишните “Болярки” отиват по най-категоричен начин на финали
✔ “Етър” (2005 г.) стана първи и отива в битка за титлата
✔ Феновете на “Локомотив” (ГО) започват дарителска кампания
✔ “Ресен 2012” излезе начело в “А” областна елитна група
✔ Тонислав Събев с три златни медала
✔ Студентите с отлични изяви на Националната универсиада
✔ Състезателите на “Калоян 92” взеха призови класирания
19
✔ Великотърновските туристи “По пътя на четата на поп Харитон и Бачо Киро”
✔ Пламен Димитров със злато от купа “Сокол Марич 2016”
✔ Първо и второ място за отборите на ХК “Раховец” от турнир в Румъния
✔ Децата на “Локомотив” втори отборно на държавното първенство по свободна борба
20
✔ Четири отличия за борците от държавното първенство за деца
✔ Стела Рускова и Здравко Баблаков с 8 златни медала
✔ “Несебър” е новият носител на Купата на Аматьорската футболна лига
✔ Сашо Ангелов отрече за “Ботев” (Вр)
✔ Иван Илийков спечели “Шапката на Капабланка”
✔ 10-годишните момчета на “Етър-64” четвърти на зоновия финал
✔ “Етър” гостува в неделя в Павликени
✔ Антъни Иванов с впечатляващо представяне на Европейското първенство в Лондон
21
22
23
24
25
✔ “Етър” спечели с 3:1 в Павликени, остава само крачка до “Б” група
✔ “Академик” не спря “Ботев” (Вр) – 1:2
✔ “Локомотив” (ГО) с воля за победа – 3:2 над “Созопол”
✔ “Етър-64” падна в Свиленград, трети мач на 28 май решава титлата
✔ Антъни Иванов с нов рекорд и олимпийски норматив за Рио
✔ Никол Николаева втора на трибой
✔ Юношите на ПГЛПИ шампиони на България по хандбал
26
✔ 130 водни спасители участваха в турнира “Любен Кантарджиев”
✔ Два комплекта медали за СК “Боляри 2009”
✔ “Ресен 2012” на една победа от титлата
✔ СОУ “Емилиян Станев” вицешампион на финалите в бадминтона
✔ ПМГ “В. Друмев” с бронзови медали от Ученическите игри по шахмат
✔ “Болярчета” станаха зонов шампион на Футбол 5
✔ Футболист на сезона избират в “Етър”
✔ Джокович, Надал, Ана Иванович и Серена Уилямс пред “Янтра ДНЕС”!
27
✔ Три отличия за борците на “Локомотив” от “Русенски легенди”
✔ Николай Николов и Даниел Марков спечелиха два турнира по тенис на корт за двойки
✔ “Болярки” станаха първият отбор, взел точки от НСА
✔ Млади шахматисти спориха за купа “Етър”
✔ “Етър-64” призовава публиката за подкрепа в решаващата битка
✔ “Етър” с визи за “Б” група и купа при победа над “Ботев” (Луковит)
✔ Виктор Троицки пред “Янтра ДНЕС”: “Григор със сигурност има добро бъдеще”
28
29
30
✔ Юношите на “Локомотив” спечелиха купа “Г. Божиков”
✔ Здравко Баблаков с 4 златни медала
✔ Пламен Димитров с два сребърни медала от европейското първенство по канадска борба
✔ Девет медала за ШК “Етър” от “Слънцата на Трявна”
✔ “Царевец-ВТУ” шампион по двубой
✔ Джокович и С. Уилямс – убедителни
✔ “Болярки” биха “Берое”, завършиха пети
✔ “Етър” (2005 г.) елиминира “Литекс” и влезе в топ 8 на България
✔ Петър Димитров стана Футболист № 1 на “Етър”
✔ “Етър-64” безапелационен шампион
31
✔ Никол Николаева със силно представяне във веригата “Мтел атлетика за младежи”
✔ Мъжката щафета с най-добро представяне на европейското по ориентиране
✔ Сребро и бронз за Мартин Маринов от Национална универсиада 2016
✔ Фенклуб “Етър” застава зад Ф. Спасов и иска ясна визия за бъдещето на клуба
✔ “Етър” влезе в “Б” група, уникално шоу пред 2500 души на “Ивайло”!
✔ Французите луди по Ришар Гаске
ср 11 май
195
Етърци водят в класирането на Футбол 7
ср 11 май
239
Бояна Томова е № 2 в класацията за най-добър млад спортист за април
ср 11 май
526
Димитър Кушев води уверено сред голмайсторите в групата
ср 11 май
393
Гимнастички от “Етър Елит” с отличия от международен турнир за купа “Импала”
ср 11 май
235
“А” областна футболна група: Лидерите “Янтра” (П. Тръмбеш) и “Ресен” направиха ремита
ср 11 май
197
Пламен Дончев пети на световното първенство по класическа борба за глухи
вт 10 май
271
ОФК “Павликени” и “Трявна” завършиха 1:1
вт 10 май
190
“Локомотив” (ГО) загуби от “Литекс-2” с 1:2
вт 10 май
232
“Академик” (Свищов) би с 1:0 с гол на Николай Иванов
вт 10 май
365
“Етър” взе важна победа в Козлодуй
вт 10 май
398
ПГEE “М. Ломоносов” – шампион на България по хандбал за юноши
вт 10 май
598
Тежки санкции наложиха на Пл. Камбуров и К. Маршавелов след писта В. Търново
Pages:
«
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
»