“Академик” (Свищов) би с 1:0 с гол на Николай Иванов

Публикувано на вт, 10 май 2016
227 четения

Минимална победа с 1:0 взе у дома свищовският “Академик” срещу коравия тим на “Левски-2007”. Интересното бе, че мачът бе ръководен от женска съдийска бригада – главен съдия бе Галя Ечева от В. Търново с асистентки Йорданка Корчева и Ренета Димитрова.
Единственият гол падна в самото начало на второто полувреме, когато точен бе бившият нападател на “Етър” и “Локо” (ГО) Николай Иванов.
Двубоят между “Кариана” (Ерден) и Гигант (Белене) може да кандидатства за рекорд на Гинес за най-краткотрайна футболна среща. Тя продължи по-малко от две минути. Гостите от крайдунавското градче излязоха за началния съдийски сигнал само със седем футболисти. Домакините поведоха в резултата още в 1-ата минута чрез Николай Николов. Секунди по-късно Мирослав Пачунков от беленския тим получи разтежение и напусна терена, оставайки на него едва шестима свои съотборници. При тази ситуация мачът нямаше как да продължи и видинският рефер Даниел Иванов бе принуден да го прекрати. “Кариана” ще запише служебна победа с 4:0.