Търсене
Търсене за:
Официалният сайт на Велико Търново
|
Велико Търново СПОРТ
Събития
За нас
За контакт
Реклама
Архив
От вчера (3)
Горещи новини
Пари и власт
Крими
Общество
Култура
Здраве
Спорт
Видео
Общините
Велико Търново
Горна Оряховица
Елена
Златарица
Лясковец
Павликени
Полски Тръмбеш
Свищов
Стражица
Сухиндол
Навигация
От вчера (3)
Горещи новини
Пари и власт
Крими
Общество
Здраве
Култура
Спорт
Видео
Общините
Велико Търново
Горна Оряховица
Елена
Златарица
Лясковец
Павликени
Полски Тръмбеш
Свищов
Стражица
Сухиндол
Търси по дата
« авг.
окт. »
септември
2015
П
В
С
Ч
П
С
Н
1
✔ 9 отличия за България от европейското по ракетомоделизъм
✔ U19 на “Локо” пада с 2:1 от “Нефтохимик”
✔ “Академик” спечели дербито с “Павликени”
✔ Автобусът на “Локомотив” (ГО) помете две коли в Каварна
✔ “Каталунците” от Кирчево отиват на “Камп Ноу”
✔ Антъни Иванов стана шести в света!
2
✔ Дебелчани и сухиндолци биха в контроли
✔ Богомил Парушев завоюва бронз в турнира за Кралската купа по муай тай
✔ Апостол Атанасов със злато и сребро от първенството на Югоизточна Европа
✔ “Болярки” ще дефилират на стадион “В. Левски” преди мача България – Норвегия
✔ “Етър” играе с “Планинец” (Априлци) за купата, при победа чака тим от елита
3
✔ Мишо Ганев ще участва на световното в Лас Вегас
✔ Георги Сираков започна подготовка с клуб от Серия “А” на Италия
✔ Пълен комплект медали за ориентировачите при смесените щафети
✔ “Локо” (ГО) не смята, че трябва да плаща на “Етър” за Байдаков
✔ “Етър-64” се готви за първенството, няколко състезателки напуснаха
✔ “Етър” ще приеме “Гигант” у дома, мачът е в неделя от 17 ч. на “Ивайло”
✔ Великотърновец кове футболни таланти в САЩ
4
✔ Пламен Цонев втори на двойки на “България оупън”
✔ Без българско участие във финалите на световното първенство по спортно катерене
✔ Мартин Илиев е победител в държавния турнир по тенис “Matecno” в Плевен
✔ “Болярки” стартират в неделя срещу “ЛП Суперспорт”
✔ “Етър” вкара 5 в Априлци за купата, чака на “Ивайло” отбор от “А” група
5
6
7
✔ Ездачите от “Калоян 92” останаха без медал от държавното по конен спорт за юноши
✔ Две шампионски титли за “Браун Тим” от държавното първенство по нощно ориентиране
✔ “Павликени” загуби с 2:1 в Червен бряг
✔ “Локомотив” (ГО) падна с 5:0 от “Ботев” (Пд)
✔ “Болярки” показаха шампионската си купа пред 14 000 зрители на стадион “В. Левски”
✔ Международната колоездачна обиколка на България финишира във Велико Търново
8
✔ Димитър Сейков е състезател на месец септември на “Хемус таекуондо център”
✔ 12 отличия за каратеките на “Алеко” от купа “АкваЛайф”
✔ Четвърта поредна победа на “Академик”
✔ “Болярки” с минимално 0:1 срещу “ЛП Суперспорт”
✔ “Етър” с лекота наниза пет на “Гигант”
9
✔ Сребро и бронз за ориентировачите на “Браун Тим” на спринт в Тетевен
✔ Григор Караиванов и “Спарта” са победители в първия “София Екиден” щафетен маратон
✔ “Локо” (ГО) падна от “Монтана” в U19
✔ Сухиндолци стартираха със 7:0 в областната група
✔ Вижте съперниците на “Етър” за Купата на България 2015
✔ Етърци U15 биха “Дунав” в Русе с 3:1
10
✔ Горна Оряховица отбелязва седмицата на физическата активност и спорта
✔ Дерби “Локомотив” (ГО) – “Етър” на старта при подрастващите
✔ Избраха Стъки за шеф на Балканската ММА федерация
✔ “Локомотив” (ГО) пусна билетите за мача с “Дунав”
✔ Свищовските хокеисти носители на купата на кмета на Долна Митрополия
✔ Етърци участват на турнир в Дряново
11
✔ Мартин Илиев спечели втори държавен турнир по тенис за юноши до 16 години
✔ “Локомотив” (ГО) се надява да нанесе първа загуба на “Дунав”
✔ Малките етърци биха с 2:1 “Литекс”
✔ “Етър” (2005 г.) спечели турнира в Полски Тръмбеш
✔ “Етър” чака днес съперника за купата, в неделя приема “Вихър” (Славяново)
12
13
14
✔ Пламен Цонев стигна до финал на двойки на мемориал “Любен Костов” по тенис
✔ Сребро и бронз за “Браун Тим” от държавното по ориентиране Мастърс на средна дистанция
✔ Етърци трети на турнира в Дряново
✔ Михаил Ганев е първият спортист от областта с квота за олимпиадата в Рио де Жанейро 2016
✔ “Болярки” с първа победа в “А” група
✔ “Локо” (ГО) шокира “Дунав”
✔ “Етър” приема “Созопол” за купата
15
✔ “Ресен” и “Ловико” (Сухиндол) 2:2 в дербито
✔ Купа и бронзови медали за “Ксани денс” от международен турнир “Бургас 2016”
✔ Николай Андреев донесе победа на “Павликени”
✔ Етърци биха с 3:1 “Вихър” (Славяново) в здрав мач
✔ Тафраджийски наниза хеттрик за “Академик”
✔ Свилен Нейков и Тотю Младенов огледаха спортните бази, утре идва и министър Кралев
✔ Благотворителен сеанс организира ШК “Етър”
16
✔ Петя Димитрова с две шампионски титли от държавното първенство по ориентиране Мастърс
✔ РИО-Велико Търново награди 13 учители по физическо възпитание с грамоти за високи постижения
✔ “Б” областна група – Север – Долна Оряховица стартира с 8 гола в Мерданя
✔ Юноши младша възраст и деца – Етърци с победа и загуба в Горна Оряховица
✔ Иван Петков пропуска днешното гостуване на “Етър” в Севлиево
✔ Спортният министър идва за Европейска седмица на спорта
✔ Отварят за свободно ползване новата лекоатлетическа писта
17
✔ “Б” областна група – Север – “Светкавица” (Михалци) бие с 6:0 в Б. Сливово
✔ Обявиха програмата на 1/16-финалите за купата
✔ Два бронзови медала за Анна Ангелова от Балканското по конен спорт в Гърция
✔ Андрей Абаджиев първи на дълга дистанция на купа “Самоков” по спортно ориентиране
✔ Сребро и бронз за моделистите от националното първенство по ракетомоделизъм във Вълчитрън
18
✔ Анита Кръстева е победителка на 10 км в шосейния пробег “Толе-рън”
✔ Участници на европейското първенство демонстрираха техники от олимпийско таекуондо в Горна Оряховица
✔ Успех за Петко Петков и Ивелин Иванов в четвъртия кръг от Националния шампионат по офроуд
✔ Кадрови проблеми за “Павликени” донесоха загуба в Малчика
✔ “Академик” (Свищов) безпощаден в Ерден – 4:0
✔ Емил Стефанов продължава със силните си международни изяви
✔ “Етър” взе класическо 3:0 в Севлиево
19
20
21
22
23
✔ Сребро и бронз за “Браун Тим” от турнир в Русе
✔ Вальо Жеков спечели турнир по тенис в Горна Оряховица
✔ Моника Георгиева спечели сребърен медал от шосеен пробег “Карнобат”
✔ Етърци приемат днес “Созопол” в 1/16 финал за купата Етърци приемат днес “Созопол” в 1/16 финал за купата
✔ “Етър” би с 4:0 като гост “Спартак” (Пл) на старта на елитната U15 група
✔ “Локо” (ГО) се разделя с Бончо Генчев и избира нов президент на 24 септември
✔ “Етър” продължи да наказва, нанесе първа загуба на “Трявна”
24
✔ Световни шампиони излизат в галавечер на бойните спортове в Горна Оряховица
✔ Тафраджийски от “Академик” води сред голмайсторите
✔ С хеттрик на Тихомир Кънев “Локо” продължи за купата
✔ 89-годишният Георги Бахчеванов стана балкански вицешампион
✔ Благотворителният сеанс на ШК “Етър” популяризира шахматната игра
25
✔ Моника Георгиева ще бяга на Балканейшън в Словения
✔ Зорница Тодорова и Цанко Цанков са лидери в своя клас на международен офроуд маратон
✔ “Болярки” излязоха трети в класирането на “А” група
✔ “Етър” – “Ботев” (Вр) на 10 октомври от 15 ч.
✔ Цвета Галунова стана шампион на България по ускорен шах
✔ Страхотен “Етър” изпусна “Созопол” и отпадна след дузпи
26
27
28
✔ Цанко Цанков и Зорница Тодорова са победители в “Балкан Офроуд Рали 2015” в клас SSV – бъгита
✔ Четирима състезатели на “Локомотив Олимп” триумфираха с Купа България по силов трибой
✔ Избраха Даниел Костадинов за президент на ОФК “Локомотив” (ГО)
✔ Започна възстановяването на сектора за гости на “Ивайло”
✔ “Локо” (ГО) падна с 3:1 от “Левски”
✔ 12-годишните “Болярки” с купа и първо място
✔ “Етър” и “Литекс” завършиха 2:2 в дербито на елитната U15
29
✔ Моника Георгиева със злато на 800 метра на Балканейшън в Словения
✔ Двама горнооряховски бойци с победи в галавечерта TWINS Fight Night “Delta Guard & Grand Imperial”
✔ ГЕРБ подари нови екипи на локомотивци
✔ “Павликени” удари “Янтра” в Габрово
✔ “Академик” също с осма поредна победа
✔ “Локо” (ГО) би “Верея”, в седем мача не е допускал гол
✔ “Етър” излезе начело във “В” група!
30
✔ 18 отбора участваха на турнир по стрийтбол в Горна Оряховица
✔ ПГ по икономика отбеляза “Европейския ден на спорта в училище”
✔ Мъжете на “АП спорт” са отборен шампион по спортна стрелба с малокалибрен пистолет
✔ Две възрасти на СКХТ “Дунав” спечелиха купа “Цветан Радославов” в Свищов
✔ “Янтра” (ПТ) писа шестица на “Чумерна”
✔ “Б” областни групи
✔ “Болярки” с победа над “Бургос лейдис”
пт 25 сеп.
651
Страхотен “Етър” изпусна “Созопол” и отпадна след дузпи
пт 25 сеп.
183
Цвета Галунова стана шампион на България по ускорен шах
пт 25 сеп.
434
Зорница Тодорова и Цанко Цанков са лидери в своя клас на международен офроуд маратон
пт 25 сеп.
271
“Етър” – “Ботев” (Вр) на 10 октомври от 15 ч.
пт 25 сеп.
179
“Болярки” излязоха трети в класирането на “А” група
пт 25 сеп.
155
Моника Георгиева ще бяга на Балканейшън в Словения