“Павликени” направи 4:4 срещу “Севлиево” в последната контрола

Публикувано на вт, 9 авг. 2016
201 четения

Футболистите на “Павликени” завършиха контролите с равенство 4:4 срещу “Севлиево”. Домакините до 15-ата минута поведоха с 2:0 с голове на Тодор Чирпанов. Гостите успяха да намалят преднината, като техен нападател проби през центъра и нанесе силен удар, а негов съотборник довкара в мелето. Почивката дойде при 3:1, след като Димитър Кушев не пропусна да се разпише в разбъркване в 40-ата минута. Севлиевци отново намалиха, но Кушев даде аванс на тима си с гол за 4:2. В края на срещата гостите успяха да отбележат две попадения и да доведат резултата до 4:4. В добавеното време Кушев се разписа още веднъж, но бе маркирана засада и гол не бе зачетен. За домакините Андреев, Калчев и Борислав Иванов пропуснаха мача.