“Павликени” и “Янтра” (П. Тръмбеш) загубиха

Публикувано на ср, 26 май 2021
72 четения

Загуба с 2:3 претърпя ОФК “Павликени” срещу “Вихър” (Славяново). През първото домакините доминираха напълно и можеха да вкарат повече от два гола. Още във 2- та минута Стефан Гинчев центрира от корнер и Даниел Йорданов се разписа с глава за 1:0. Ивайло Велчев завърши атака на скорост в 25-ата минута с плътен удар за 2:0. До паузата Йордан Петев пропусна с глава отблизо, Какамъков не успя да преодолее вратаря на гостите, останал очи в очи с него, Гинчев също се размина с попадение. “Вихър” се върна в мача в 47-та минута, в която Цветан Петров се измъкна при опит за изкуствена засада и намали на 2:1. После Ивайло Иванов възстанови равенството, а в последната минута влезлият като резерва администратор на тима от Славяново Анатоли Петров донесе победата на тима си с попадение за 2:3 след центриране на бившия играч на павликенчани Йоан Петков.
“Янтра” (Полски Тръмбеш) пък загуби тежко с 3:0 гостуването си на “Партизан” (Червен бряг). Нулевото равенство се запази чак до 70-ата минута, когато Любомир Иванов откри резултата. Осем минути по-късно Калоян Тодоров удвои, а в самия край Христо Димов наниза и трети гол.