“Локо” (ГО) направи 1:1 с “Ботев” (Гълъбово)

Публикувано на пн, 29 юни 2015
141 четения

Горнооряховският “Локомотив” завърши 1:1 като гост във втората си контрола, съперник в която му бе “Ботев” (Гълъбово). В състава вече ги няма преминалите в “Етър” Радослав Байчев и Явор Генчев, както и търсещият си отбор Янаки Смирнов. В състава обаче се завърнаха след дълго отсъствие вратарят Радослав Рашков и централният защитник Мариян Иванов. Играха и новите попълнения Милен Желев, Владимир Иванов и Руслан Куанг. Наставникът на “железничарите” даде шанс за изява и на други дошли на проби играчи, но не пожела да назове имената им, мотивирайки се, че е твърде рано.
“Локомотив” владееше играта и първи откри резултата още преди почивката. Атанас Фиданин предприе пробив, направи двойно подаване с Антоний Балъков и излязъл сам срещу вратаря, не сгреши – 0:1. Горнооряховци можеха да решат мача с още възможности, които обаче пропуснаха. През втората част от дузпа “Ботев” (Гълъбово) стигна до крайното 1:1.
“Доволен съм от старанието на основните играчи, както и на някои от попълненията. Наистина личеше известна умора, която е нормална за този етап от подготовката, Като цяло контролирахме развоя на срещата и надиграхме домакините. Създадахоме доста повече голови възможности, като проблем се очертава реализирането на положенията, защото и срещу “Берое” пропуснахме чисти. Дузпата за домакините бе за игра с ръка, нашите футболисти не оспориха решението на съдията, така че може да е бил прав.
От моята позиция не мога да коментирам. На практика домакините нямаха други възможности, защитата ни се справи добре. Хубав удар за нас отправи Милен Желев, при който топката облиза гредата, близо до гола бяха още Балъков, Красен Трифонов… Тези от състезателите, които не ме убедиха, ще получат възможност да го направят в контролната среща в сряда със “Спартак”, коментира Сашо Ангелов.
“Локо” (ГО): Рашков, Харизанов, М. Иванов, Фиданин, Харизанов, Куанг, Желев, Михайлов, Балъков, Иванов, Трифонов (В. Димитров, Мицаков, Н. Иванов).