“Локо” (ГО) би с 2:0 “Нефтохимик”

Публикувано на пт, 8 юли 2016
221 четения

Новите попъления в тима.

Победа с 2:0 взе “Локомотив” (ГО) в първата си контрола от лагера в Трявна. “Железничарите” удариха другия нов член на “А” група “Нефтохимик”, който също е на подготовка в планинския град. Още в началото Виктор Шишков отправи опасен удар до гредата, а в 10-ата минута Йордан Етов се откъсна срещу вратаря, но не успя да вкара.
Дебют за горнооряховци направи най-новото им попълнение – защитникът Мартин Кавдански, който има сериозен стаж в “А” група. Роден е на 13 февруари 1987 г. в Дупница. Бранителят има богата визитка, в която влизат 54 мача в елита за “Славия”, 48 за “Локомотив” (Пд), 13 за “Черноморец” и 10 за “Локо” (Мз). През периода 2005-2007 г. е бил във френския “Метц”, обличал е екипите на албанските “Шкенрия” и “Тирана”, за последно идва от “Локo” (Пд). Записал е три гола в 12 срещи за националния тим на България до 19 години.
Преди мача на лагера в Трявна “Локомотив” представи всичките си нови попълнения. С 23 футболисти разполага старши треньорът Ангел Червенков.
Двата гола за победата над “Нефтохимик” вкараха нападателите Виктор Шишков и Тихомир Кънев. Шишков се разписа в края на първото полувреме след меле в наказателното поле на “шейховете – 1:0. След една контраатака отборът на “Локомотив” стигна до втори гол в 52-ата минута, дело на Тихомир Кънев.
“Локо” (ГО): Банков, Савов, М. Иванов, Дачев, Атанасов, Христов, Узунов, Балъков, Трифонов, Шишков, Етов (Сайков, Желев, Фиданин, Д. Йорданов, Кавдански, Апостолов, Мечев, Кънев, Смирнов, Каранейчев, Байдаков).