“Б” областна група, юг: “Росица” (Поликраище) би с 3:1 в Кесарево

Публикувано на ср, 1 апр. 2015
210 четения

Гостите имаха превес в Кесарево и логично биха местния “Победа” с 3:1. Цветелин Кушев в 20-ата минута получи хубав пас от Марин Богомилов и вкара за 0:1. Точно преди почивката Николай Куцаров намери отлично Светослав Байчев, който прехвърли вратаря за 0:2.
Домакините се мобилизираха и натиснаха през втората част и с удар на Петко Димитров от въздуха намалиха на 1:2. В 69-ата минута обаче Марин Димитров изпълни корнер, вратарят на “Победа” изпусна топката и Светослав Байчев я изпрати в мрежата му за 1:3. Домакините доиграха мача в намален състав, като секунди преди края Павлин Пуйчев получи червен картон.
Останалите резултати от 13 кръг: Първомайци – Д. Оряховица 0:1, Владислав (Джулюница) – Вихър (Добри дял) 4:0, Янтра (Драганово) – Спортист (Козаревец) 0:3.