“Алекс ОК” пада с 3:1 в Левски

Публикувано на чт, 12 сеп. 2013
161 четения

Подмладеният тим на “Алекс ОК” гостува в Левски на отбора на “Градище”, който е като сателит на местния “Левски-2007”, и допусна загуба с 3:1. “Въпреки че загубихме, ще кажа само добри думи за момчетата. На практика разчитахме на млади футболисти, някои родени през 1997 г., и само двама мъже. Поведохме в резултата в 15-ата минута с гол на Светослав Йорданов, а малко по-късно с далечен удар той улучи гредата на съперника. В 40-ата минута домакините изравниха, а в началото на втората част Йорданов излезе сам срещу вратаря им, но отново стреля в гредата. След наша грешка в средата на терена получихме втори гол в 70-ата минута. Опитахме да изравним, но направихме четири пропуска от чисти позиции и в самия край на срещата инкасирахме трето попадение. Момчетата много се стараха, тепърва ще натрупат опит, защото имат уникалния шанс да играят срещу мъже още от ранна възраст и съм сигурност, че това ще ускори развитието им в положителна посока”, разказа треньорът Радия Дойчев, който води за този мач в Левски състава на “Алекс ОК”.