Юношите ст. възраст на “Етър” разбиха “Локомотив” (Г. Оряховица) и са първи

Публикувано на пт, 21 май 2021
154 четения

Юношите старша възраст на “Етър” узакониха първото си място в крайното класиране на зоновата група “А”, като разбиха в дербито “Локомотив” (ГО) с 4:0. Възпитаниците на треньора Николай Катъров превъзхождаха съперника през целия мач.
В 25-ата минута след подаване отдясно Айгюн Рюстемов откри резултата – 1:0. През втората част с хеттрик се отличи Александър Гугучков, като и за трите гола излиза срещу вратата и не сгреши.
В края на мача играч на “Локо” (ГО) след втори жълт картон си позволи да блъсне главния съдия Милен Въжарски, а горнооряховци доиграха мача в намален състав.
“Етър” е първи в класирането с 28 точки от 9 победи, едно реми и една загуба и голова разлика 41:6. Локомотивци, които са с мач повече, са втори с 24 точки. “Виолетовите” имат да изиграят и един отложен мач срещу “Трявна”.