Юноши старша възраст: Етърци разбиха “Чардафон” със 7:2

Публикувано на пт, 30 окт. 2015
202 четения

Юношите старша възраст на “Етър” разгромиха със 7:2 последния в групата “Чардафон”. Любопитно е, че срещу габровци “виолетовите” разчитаха на вратата на дефанзивния полузащитник Георги Атанасов. Титулярният вратар Ангел Ангелов, който пази на три възрастови групи, пропусна двубоя заради наказание, а резервен страж няма.
През първата част етърци поведоха с 4:0, като по два гола отбелязаха Христомир Дончев и Тони Маречков. При атаките си домакините удариха и три пъти гредите. След паузата старши треньорът Емил Георгиев извади от игра Тони Маречков, за да му даде почивка преди вчерашния мач на младшата възраст.
Георги Денев увеличи разликата на 6:0 с нови две попадения за етърци. След това габровци върнаха два гола, първият от наказателен удар, а Валентин Кенаров фиксира крайното 7:1. Той, капитанът на старшата възраст Александър Узунов и Христомир Дончев тренират с първия тим на “Етър”