“Железничарите” разбиха със 7:1 “Поморие” като гости

Публикувано на пт, 22 юли 2016
246 четения

В четвъртата си контрола от подготовката преди старта на Първа професионална футболна лига горнооряховският “Локомотив” постигна разгромяваща победа като гост на “Поморие”. Отборът на домакините, който беше основен съперник на “Локо” през миналия сезон в Б група, изобщо не можа да противодейства на тотално превъзхождащите го гости. Реално на терена имаше един отбор – този на “Локомотив”.
Резултата откри новото попълнение Георги Каранейчев, Тихомир Кънев покачи за 0:2, а до края на първото полувреме Симеон Мечев направи 0:3. През втората част завърналият се в отбора Янаки Смирнов отбеляза два гола, разписаха се Балъков и Шишков. Едва след като резултатът стана 0:7, “Локо” позволи на “Поморие” да стигне до топката и да вкара почетен гол чрез Стефан Стаматов за крайното 1:7.
Последната проверка на локомотивци преди началото на първенството е на 23 юли, когато на собствения си стадион ще посрещне отбора на “Ботев” (Гълъбово). Срещата ще бъде използвана и за представянето на “Локомотив” пред феновете.
“Локо” (ГО): Банков, Кавдански, Желев, Атанасов, Апостолов, Трифонов, Мечев, Каранейчев, Кънев, Смирнов, Керчев (Кунчев, Сайков, Цолов, Дичев, Балъков, Узунов, Байдаков, Шишков, Генчев).