“Земеделец-93” би “Лато” с 1:0

Публикувано на вт, 23 окт. 2018
103 четения

В дербито на “А” областна група в Козловец домакините пречупиха другия силно представящ се тим до момента “Лато” (Алеково). Мачът бе много оспорван, пред повече от 300 зрители, но с малко голови възможности. Единственият гол падна в 75-ата минута, когато Иван Лесев бе най-добре пласиран в наказателното поле и прати топката в ъгъла за 1:0. Реферът Михаел Павлов охлади страстите с по 5 жълти картона на двата отбора и един червен за гостите – на Боян Хаджииванов, който изпусна нервите си след попадението за домакините и блъсна агресивно съперник в гърба. Йордан Йорданов от домакините пък хвърли бутилка от резервната скамейка, докато арбитрите усмиряваха страстите на терена. Преди почивката реферът не зачете попадение на козловчани заради нарушение в атака на Иван Лесев. В 87-ата минута гостите можеха да изравнят след корнер, но Пламен Петков стреля над вратата.