“Вихър” (Славяново) разгроми с 6:1 младите етърци

Публикувано на вт, 19 окт. 2021
102 четения

“Вихър” (Славяново) разгроми у дома с 6:1 дублиращия отбор на “Етър” (Велико Търново). Мачът обаче започна по-добре за “виолетовите”, които създадоха няколко ситуации. Най-добрата възможност за гол пропиля Димитър Колимечков. Бранителят на домакините Тони Паликрушев пък напусна контузен.
Ветеранът Десислав Русев даде тон за победата с попадението си в 10-ата минута. Четвърт час преди почивката Йоан Петков удвои. Капитанът Константин Генков нанесе третия удар по “виолетовите” в началото на втората част.
Скоро обаче Север Алиев върна едно попадение – 3:1. В 66-ата минута Ивайло Иванов също се разписа за домакините. Малко след това влезлият като резерва Благовест Ленков вкара за 5:1. Накрая другата резерва Анатоли Петров вкара от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Цветан Петров.
“Етър-2”: Пресиян Петков, Димитър Колимечков, Иво Ганев, Калоян Митев, Север Алиев, Ивалин Петков, Ивелин Иванов, Калоян Ненчев, Александър Гугучков, Светломир Събев, Ерик Костов.