“Павликени” падна в с. Малчика

Публикувано на вт, 21 мар. 2023
91 четения

Загуба с 3:1 допуснаха футболистите на “Павликени” при гостуването си на “Ювентус” (Малчика) в поредния кръг на Северозападната Трета лига.
Мартин Милков откри резултата за домакините в 17-ата минута, като прехвърли вратаря, изпреварвайки го за спорна топка. В средата на втората част отново той отбеляза и второ попадение и направи преднината на “Ювентус” сериозна. Съдията отсъди дузпа за нарушение срещу Тодор Тодоров. Милков изпълни, вратарят изби и с втори удар голмайсторът покачи на 2:0. Интересни бяха последните минути. Пламен Илиев върна интригата, вкарвайки с глава в 85-ата минута. Секунди преди края обаче Милков подаде на Ангел Боев, който надбяга отбраната и реализира третото попадение. “Павликени” е пети в класирането, а в следващия кръг посреща набралия скорост “Боруна” (Царева ливада), който изненадващо взе точка от лидера “Локомотив” (Мездра).