“Павликени” отстъпи с 2:0 в Славяново

Публикувано на вт, 7 мар. 2023
66 четения

ОФК “Павликени” отстъпи с 2:0 при гостуването си на “Вихър” (Славяново) в 17-ия кръг на Северозападната Трета лига. Благовест Ленков реализира двете попадения за домакините.
В 30-ата минута Цветан Петров подаде към Ленков, който преодоля вратаря и откри резултата – 1:0. Двамата и Калин Иванов на два пъти пропиляха възможности за гол през първото полувреме. Ленков прехвърли вратаря, но и вратата след почивката. Павликенчани също имаха своите шансове за гол, но не успяха. В последните секунди на мача обаче отново Благовест Ленков фиксира крайното 2:0.
Павликенчани запазват петото си място в класирането с актив от 30 точки, а в следващия кръг посрещат намиращия се точно зад тях “Партизан” (Червен бряг).