“Локо” (ГО) завърши есента с поредна загуба, пак го наказаха бивши играчи

Публикувано на пн, 14 Дек. 2020
104 четения

Горнооряховският “Локомотив” завърши есенния полусезон с трета поредна загуба, при която пак не успя да се разпише в противниковите врати. “Черно-белите” загубиха с 0:2 у дома от “Септември” (София) последното си домакинство. Любопитното е, че в пореден мач те бяха наказани с голове от доскорошни футболисти на “железничарите”.
Всичко в мача се реши още през първото полувреме. Още в 7-мата минута бившият нападател на “Локо” (ГО) Симеон Мечев прати топката в мрежата на Християн Христов – 0:1.
В 30-ата минута и Цветомир Вачев, който до лятото носеше екипа на горнооряховци, вкара второто попадение в срещата за 0:2, а в оставащия един час резултатът остана без промяна.
Локомотивци завършват есента на 14-ото място с актив от 11 т., като спечелвайки само два от 15-те си есенни мача, като имат и пет ремита и 9 загуби.
“Локомотив”: Християн Христов, Румен Гьонов, Даниел Стоянов, Кристиян Райчев, Виктор Митев, Иван Иванов, Петър Чалъков, Джунейт Яшар, Тодор Бакърджиев, Александър Стефанов, Ахмед Мурад.