“Локо” (ГО) падна в Панагюрище, феновете искат оставка на треньора

Публикувано на ср, 27 сеп. 2017
173 четения

Локомотивци записаха втора поредна загуба в шампионата на Втора лига, като паднаха с 2:1 при гостуването си на “Оборище” в Панагюрище. Първата част завърши без попадения в двете врати.
Домакините поведоха след почивката, като Аджов центрира отдясно и Жако прати топката в мрежата на Кацарев за 1:0. С втори гол домакините окончателно решиха мача – след центриране от корнер вратарят изби топката, но тя попадна у Василев, който с глава покачи на 2:0. Горнооряховци до края на мача върнаха един гол за крайното 2:1, като той падна в последните секунди и бе дело на Аристоте Ндонгала. Загубата прати “Локомотив” на 10-о място в класирането с 12 точки от три победи, три ремита и три загуби, голова разлика 17:17.
Загубата предизвика бурна реакция сред феновете, които поискаха незабавна оставка на треньора Александър Димитров. Самият той отказа коментар веднага след мача, извинявайки се с огромното напрежение след загубата.
“Локомотив”: Кацарев, Савов, Тодоров, М. Иванов, Николов, Димитров, Казаков, Идризов, Чукалов, Любомиров, Христов (Крушарски, Мичев, Осей, Ндонгала, Головодов, Рюстемов, Балъков).
Втора лига има нов водач и това е “Ботев” (Враца), който след победата си в Горна Оряховица днес надигра с 1:0 досегашния лидер “Царско село” и го измести от върха.