“Локо” (ГО) падна с 3:1 от “Левски”

Публикувано на пн, 28 сеп. 2015
198 четения

“Локомотив” (ГО) загуби гостуването на столичния “Левски” с 3:1 в първенство на елитната група U19. “Преди почивката действахме по-прибрано и ризултатът остана 0:0. Имахме своите шансове чрез Пламен Илиев, който пропусна с глава, и Никола Какамъков, чийто пробиви създадоха проблеми на домакините, но не успя да намери свои съотборници на добри позиции.
През паузата в “Левски” направиха четири смени, нашите футболисти се поувлякоха напред и набързо получихме два гола. Третото попадение за “сините” падна след далечен удар от трийсетина метра и рикошет в наш играч. В 83-ата минута Пламен Илиев се ориентира добре и с остър удар намали на 3:1. Отборът ни играе добре, но му липсва опит на такова ниво. Смятам, че постепенно резултатите ще дойдат”, коментира старши треньорът Илия Пендов.