“Локо” (ГО) дерайлира след обрат край морето

Публикувано на пн, 29 окт. 2018
150 четения

Втора поредна загуба направиха горнооряховските “железничари” – този път при гостуването си на “Несебър”. “Черно-белите” отстъпиха с 2:1 в двубой от 12-ия кръг на Втора лига, след като водеха в резултата до почивката.
“Железничарите” поведоха в добавеното време на първата част с попадение на преотстъпения от “Етър” защитник Симеон Иванов с добавка след избит от вратаря на “Несебър” далечен удар – 0:1. През второто полувреме обаче претърпяха обрат. Жак Пехливанов изравни в 65-ата минута с далечен удар извън наказателното поле в горния ляв ъгъл, а в 79-ата Иван Михайлов донесе победата за своя тим. Той стреля първо с глава в лявата греда и после с добавка насочи топката в мрежата за 2:1.
“Локомотив” слезе на 11-о място в класирането с актив от 14 точки, а в събота от 14:30 ч. приема в крайно любопитен мач ЦСКА-1948.
“Локо” (ГО): Симеон Симеонов, Симеон Иванов, Иван Пенев, Мартин Сандов, Мартин Николов, Йордан Йорданов, Петър Чалъков, Ивайло Тодоров, Красен Трифонов, Тихомир Кънев, Димитър Юруков.