“Локо” (ГО) би с 3:0 дубъла на “Етър”

Публикувано на пн, 12 сеп. 2022
119 четения

Горнооряховският “Локомотив” победи с 3:0 дублиращия отбор на “Етър”, като и трите гола паднаха още до 30-ата минута. В началото на мача се изля силен дъжд, който затрудни действията на двата тима на терена.
Домакините поведоха още в 8-та минута, когато след атака по левия фланг вратарят Теодор Иванов изби удара, но Кристиян Райчев с добавка направи 1:0. Само след две минути Янислав Цачев с плътен удар в ъгъла покачи на 2:0.
“Виолетовите”, както винаги, не заложиха на дефанзивен футбол и се опитваха да се надиграват, като често тръгваха в атака. При една от тях в 23-та минута се стигна до фаул, от който Траян Димитров стреля опасно до гредата. В ответната атака Теодор Иванов извади в корнер опасен удар и на “железничарите”. Красив гол вкара Георги Колев в 29-ата минута, когато надбяга защитник и от разстояние копна топката над излезлия вратар – 3:0. Това напълно реши мача и чак до края нови голове не паднаха, въпреки атаките към двете врати.
Етърци имаха достатъчно шансове поне за почетно попадение. Траян Димитров не вкара топката в празната врата. Исмаил Ибрямов и Георги Иванов пък уцелиха по веднъж гредите. Локомотивци също имаха още възможности, но Димитър Байдаков и Бакърджиев пропуснаха най-чистите.
“Локо” (ГО): Иван Христов, Милен Савов, Стефан Иванов, Ивайло Тодоров, Красен Трифонов, Александър Узунов, Кристиян Райчев, Даниел-Виктор Кънчев, Тодор Бакърджиев, Георги Колев, Янислав Цачев.
“Етър-2”: Теодор Иванов, Александър Краев, Александър Гугучков, Денис Мартинов, Денислав Георгиев, Златин Боянов, Ивалин Петков, Калоян Ненчев, Росен Върбишки, Север Алиев, Траян Димитров.