“Локомотив” (ГО) разбит с 4:0 от “Напредак” (Крушевац)

Публикувано на пт, 3 февр. 2017
169 четения

“Локомотив” (ГО) загуби с 0:4 (0:2) от сръбския “Напредак” (Крушевац) в контролна футболна среща, играна в Анталия. Възпитаниците на Вук Рашович стигнаха до успеха с по две попадения през двете полувремена. В 20-ата минута след центриране отляво Боян Миладинович с глава прати топката над Банков – 0:1. Осем минути по-късно разиграване през центъра завърши с голов удар на Неманя Видакович покрай плонжа на вратаря – 0:2.
След почивката нещата не се промениха. В 58-ата минута Милош Вулич технично завъртя топката от фаул в десния ъгъл на горнооряховската врата за 0:3. Точката сложи Алекса Вуканович в 70-ата минута с удар отблизо след поредното разиграване отляво.
Снощи горнооряховци играха с руския “Хабаровск”, а последната им проверка в Турция е в събота срещу “Слован” (Братислава).
“Локомотив”: Банков, Фиданин, Цонков, Кавдански, Атанасов, Сулис, Христов, Слим, Генчев, Кифуети, Аристоте (Денчев, Узунов, Попчев, Менди, Рюстемов).