“Етър” срещу “Лудогорец” и “Левски” в четвъртфиналите за Купата на БФС

Публикувано на чт, 16 Ное. 2017
205 четения

Тежки съперници се паднаха на двата отбора на “Етър”, родени 2002 и 2004 година, за четвъртфиналите за Купата на БФС.
Децата на великотърновския клуб, набор 2004 г., които елиминираха “Черноморец”, ще играят на четвъртфиналите срещу “Лудогорец”. Разградският тим отстрани с 4:0 и 3:0 “Миньор” (Перник). Първият мач е на 21 ноември от 14 ч. в Дебелец, а реваншът – на 28 ноември от 13 ч. в “Гнездо на орли” в Разград.
Етърци, набор 2002 година, които елиминираха “Витоша” (Бистрица) също с две победи, пък ще срещнат на 1/4 финалите победителя от мача “Левски” – “Локо” (Сф). Това най-вероятно ще са “сините”, които спечелиха първия осминафинал като гости с 4:1 и приемат в реванш “Локо” (Сф). В първия мач на 22 ноември от 14 ч. “виолетовите” гостуват в столицата, а на 29 ноември от 13 ч. посрещат съперника си в Дебелец.
В останалите срещи – деца, родени 2004 г.: Ботев (Пловдив) – Спартак (Пловдив), Локомотив (Пловдив) – Левски (София), ДИТ (София) – ЦСКА-София.

Юноши младша, родени 2002 г.: Локомотив (Пловдив) – Берое (Стара Загора), Левски-Раковски (София) – Ботев (Пловдив) или Лудогорец, Пирин (Благоевград) – Черно море (Варна).