“Б” областна група – Север: Трудна победа за лидера в групата

Публикувано на пт, 28 апр. 2017
182 четения

Водачът в класирането “Удар” (Бяла черква) едва победи с 1:0 “Овча могила”. Вратарят на гостите Борислав Блажев направи силен мач и спаси куп удари, като чак в 70-ата минута с диагонален удар Мирослав Тотев вкара единствения гол.
“Светкавица” (Михалци) разби “Бенковски” с 6:1. Още до 24-ата минута резултатът бе 4:0 след голове на Енвер Силистралиев, Петър Петров, Галин Кирчев и Михаил Терзиев. След почивката Светлин Дамянов върна едно попадение за “Бенковски”, а домакините добавиха нови два гола чрез Владислав Анев и Силистралиев.
“Устрем” загуби от “Недан” с 0:5, като с хеттрик се отличи Валери Йорданов, а два гола добави Айгюн Османов.
“Вихър” (Раданово) взе минимално 1:0 над “Морава”, свищовският “Атлетик” спечели с 4:2 като гост на “Стрела” (Ореш), а в най-резултатния мач от кръга “Спортист” (Върбовка) разгроми като гост “Бъдеще” (Бутово) с 9:2.