Старшата възраст на ХК “Локомотив” с летящ старт в зона “Мизия”

Публикувано на вт, 7 Ное. 2017
90 четения

Три победи и първо място във временното класиране е активът на юношите старша възраст на “Локомотив” в първенството на хандбална зона “Мизия” за М-16. Първият кръг от шампионата се проведе в спортна зала “Орловец” в Габрово.
“Локомотивци” започнаха с победа срещу домакините от “Чардафон”. Гостите решиха мача още в първото полувреме, като поведоха с 12:5, а краят дойде при резултат 27:10 за “Локо”. Във втората среща “Левски” (Левски) интригата се задържа до края на първата част, завършила 9:7 в полза на “Локомотив”. След почивката горнооряховчани бяха още по-убедителни и спечелиха с 18:13.
Възпитаниците на треньора Йордан Димитров постигнаха най-изразителен успех срещу съгражданите от “Раховец-2008”, които надиграха с 25:6 (14:2). “Дадох шанс на всички състезатели. Поздравявам момчетата за добрата игра. Въпреки големите разлики те не се отпуснаха и играха така, както си говорихме преди мачовете”, заяви треньорът Йордан Димитров.
“Локомотив”: Николай Москов, Павел Павлов, Никола Гавраилов, Георги Кръстев, Николай Генов, Теодор Иванов, Тодор Кундевски, Любен Иванов, Петър Петров, Стелян Димов, Николай Кръстев, Виктор Валянков.