Старшата възраст на етърци би като гост с 10:0 “Левски”

Публикувано на пт, 15 Ное. 2013
113 четения

Категорична победа с 10:0 като гости грабнаха юношите старша възраст на “Етър ВТ” над отбора на “Левски-2007”. Домакините събраха за мача само десет юноши и десетте гола, които получиха, бяха най-малкото, с което се отърваха. Началото на головата серия сложи Христо Стоев още в първите минути на двубоя след подаване на Калоян Калчев. Малко след това Цветомир Додуров увеличи на 0:2. Пълното надмощие на “виолетовите” продължи през 90-те минути на мача и донесе още 8 безответни гола.
Хеттрик записа Ивайло Цонев, два гола добави Захари Захариев, а по веднъж се разписаха Велислав Димитров и Вальо Исмаил. Цецо Додуров пък добави и втори гол в личната си сметка. Всички попадения бяха плод на комбинации, като великотърновци направиха и много пропуски.
Още три гола на възпитаниците на треньора Борислав Евтимов не бяха зачетени заради маркирани засади. Наставникът направи пълния брой смени и даде възможност и на по-малките в състава за изява, като това съвсем не намали надмощието на етърци.
Есенният полусезон при юношите старша възраст завършва идната сряда, когато играят двата великотърновски тима – “Етър ВТ” ще домакинства на ФК “Етър”.