Разгромна победа за “Ботев” (Дебелец) в контрола

Публикувано на ср, 28 авг. 2013
191 четения

85 минути продължи контролата между “Ботев” (Дебелец) и съименника им от Златарица. При резултат 6:2 за домакините златарчани решиха, че е време да си тръгват и срещата приключи предсрочно. Даниел Димитров откри резултата за домакините, засичайки с глава центриране на Георги Георгиев. Преди това младият нападател стреля в гредата още в 3-ата минута. Златарчани заложиха контра атаки и изравниха резултата в 31- ата минута. В края на полувремето Антон Антонов покачи на 2:1 с дежурния си гол за дебелчани. През второто полувреме домакините продължиха да натискат и Никола Даскалов върна топката от аутлинията към Филип Боев за 3:1. Даниел Димитров покачи на 4:1 след двойно подаване с Антонов, а за 5:1 точен бе Николов, който спря топката на гърди и я заби в ъгъла.
Играещият президент на “Ботев 1921” Иван Палев намали на 5:2 с хубав удар от въздуха, намерил скобата. В 85-ата минута дебелчани се разписаха за шести път.