Петя Димитрова със сребро и бронз от състезанието по спортно ориентиране Купа “КНСБ”

Публикувано на пт, 11 Ное. 2016
113 четения

Един златен и два сребърни медала спечелиха представителите на клуба по ориентиране “Браун Тим” от двудневното състезание по спортно ориентиране за Купа “КНСБ”. Надпреварата включваше два старта на средна дистанция и се проведе в района на Старозагорските минерални бани. По време на състезанието бяха излъчени и националните шампиони по ориентиране за работници и служители. В първия старт за купа “КНСБ” Петя Димитрова завърши на второ място в група Жени-45. На следващия ден Димитрова спечели златен медал на дистанция от 3.6 км. При Мъже-65 Васил Мутафчиев се класира втори. Красимир Рашков записа пето и шесто място в двата старта в елитната група при мъжете.