ОФК “Павликени” с поредна пролетна загуба – 1:2

Публикувано на вт, 4 апр. 2017
123 четения

Тимът на ОФК “Павликени” записа поредна загуба, този път у дома срещу новака в групата “Мизия”. Домакините натиснаха в началото, но след пропуски постепенно темпото спадна. Втората част тръгна с размяна на атаки, при една от които гостите от Кнежа поведоха. Докато бранител на павликенчани получаваше лекарска помощ, последва центриране и Светослав Йочкановски вкара за 0:1. Домакините натиснаха отново, но нямаше кой да нанесе точния удар в разбъркванията. Вместо това контра в 77-ата минута бе завършена от Петьо Славчев с изстрел за 0:2. В оставащото време възпитаниците на Милен Петков опитаха да стигнат до гол и в 90-ата минута Вълчев намери Димитър Кушев на добра позиция и той намали на 1:2.
“Не успяваме да преодолеем липсата на напусналите ни футболисти през зимната пауза. Ще обиграваме млади момчета до лятото после ще видим. Липсва ни настроението от есенния полусезон, надявам се все пак да намерим себе си”, коментира треньорът Милен Петков.