Луковитчани с 10 души биха “Павликени”

Публикувано на вт, 21 апр. 2015
127 четения

“Ботев” (Луковит) получи 7 жълти и един червен картон при гостуването си на “Павликени”, но това не му попречи да си тръгне с победата. Ангел Русев откри в 39-ата минута. Веднага след почивката Младен Младенов бе изведен в коридор и стреля – 0:2. Гостите имаха сериозен превес и логично в 73-ата мин. стигнаха и до трето попадение, след като Милен Иванов навлезе в наказателното поле отдясно и с отмерен удар заби топката под сглобката.
Димитър Кушев можеше да намали, но вратарят на “Ботев” закова топката на голлинията. 6 мин. преди края Мариян Симеонов си заработи червен картон, с което остави луковитския тим в намален състав. В самия край на срещата павликенчани получиха правото на дузпа и от бялата точка Тодор Чирпанов фиксира крайното 1:3.
“Павликени”: Киров, Шипкалиев, Николаев, Цонев, Петров, Илиев, Димитров, Иванов, Тисовски, Чирпанов, Кушев.