Карантина отложи мача на “Етър” U17 срещу “Национал” (Сф)

Публикувано на ср, 6 окт. 2021
75 четения

Карантина отложи мача от седмия кръг на елитната U17 група между “Национал” (София) и “Етър”.
“Виолетовите” футболисти са контактни на съученик с коронавирус и това бе причина мачът им да бъде отложен, а те да бъдат поставени под карантина. Срещата е отложена и вероятно ще бъде насрочена за по-следващата седмица.
Децата на “Етър”, набор 2007/2008 г., обаче гостуваха на “Национал” в кръга от елитната U15 група. “Виолетовите” загубиха с класическото 3:0. Две грешки на вратаря доведоха до попадения на домакините преди почивката. През втората част съперникът вкара още един гол за успеха си.
“Етър” заема 11-ото място с актив от 6 точки, в следващия кръг е домакин на намиращия се на последното място без спечелени точки досега “Спартак” (Плевен).