Изненадващо “Мизия” би в Полски Тръмбеш

Публикувано на ср, 22 Ное. 2017
111 четения

Изненадващо “Янтра” (Полски Тръмбеш) падна у дома с 0:1 от предпоследния в класирането “Мизия” (Кнежа), който се приближи само на две точки след него в класирането. Гостите очаквано стояха прибрани в половината си и рядко тръгваха напред, което затрудняваше доста домакините.
Шанс се разкри пред играещия треньор на “Янтра” Калоян Илиев, който стреля, но в обсега на вратаря на съперника и той спаси. Единственият гол в мача падна в 40-ата минута, когато Мирен Любенов шутира от дистанция, Радослав Рашков обаче се подхлъзна и не успя да отбие топката, която спря в мрежата зад гърба му за 0:1.
Тръмбешчани натиснаха след почивката, но доста хаотично, и рядко стигаха до чисто положение. Добра възможност се откри пред Борислав Иванов, който стреля под ъгъл, но стражът на гостите успя да избие.