Хандбалният “Локомотив” загуби в Добрич

Публикувано на чт, 9 февр. 2017
117 четения

Хандбалистите на “Локомотив” загубиха с 25:22 при гостуването в Добрич. Много мотивирани излязоха на терена “железничарите” срещу третия във временното класиране на “А” РХГ – мъже “Добруджа”, за когото това бе първи официален двубой за 2017 г. Бързите атаки и добрата защита изненадаха домакините, които леко бяха подценили младия отбор на “Локомотив”. Първото полувреме играта вървеше гол за гол, като на почивката добруджанци се оттеглиха с гол актив 12:11. След почивката гостите продължиха да играят с лекота и максимално затрудняваха хандбалистите на “Добруджа”. В крайна сметка обаче много по-опитният тим на домакините успя да спечели с 25:22, но момчетата на треньора Йордан Димитров показаха, че израстват с всеки изигран мач.
“Локомотив”: В. Лазаров, Г. Маринов, П. Николов, Кр. Иванов, В. Даскалов, Е. Синигеров, Т. Калчев, Й. Михнев, Вл. Йоргов, Ив. Дачев, В. Боев.