Георги Колев вкара 7 гола в един мач

Публикувано на пт, 15 ян. 2016
354 четения

В срещите от третия ден на традиционния зимен турнир по футбол в зала беше записан рекорден резултат. Отборът на “Тера Трак”, съставен предимно от бивши футболисти на “Етър”, водени от бившия му капитан Росен Ванков, разгроми с резултат 14:0 състава на “Тогеди”. Рекорд постави и нападателят на победителите Георги Колев, отбелязвайки 7 гола. Останалите попадения вкараха Илиян Димитров (2), Тихомир Маринов (2), Цветелин Борисов, Мартин Иванов и Тодор Чирпанов.
Съставът на “Яна-1” (Ресен) също беше убедителен – 8:2 срещу “Банка ДСК”. Симеон Иванов наниза хеттрик, Мариян Генов и Стефан Трайков вкараха по два, а осмият гол бе дело на Венци Йорданов. За “банкерите” два пъти се разписа Светлин Цветанов.
“Водстрой” наложи волята си над “Гранде” (Г. Оряховица) с 3:1. Валентин Антонов наниза два гола в средата на първата част. Втората бе по-равностойна – Красен Славчев намали, но в 35-ата минута Ивайло Иванов реши всичко в мача. В последния двубой “Тоти Транс” (Павликени) излъга “Тремол” с 1:0, като единствения гол в мача вкара Кристиян Райчев още в 7-ата минута.
Днес от 17 ч. в група “Б” “Палавници” – “Gang Bang”, а от 18 ч. “Аутсайдерите” – “Амфора” (Драганово). После в група “В” от 19 ч. “Пъмп Систем” – “Севлиево” и от 20 ч. “Ресторанти Бианко” – Фен клуб “Етър”.