ФК “Локомотив” с първа загуба в контролите, отстъпи на “Верея” с 1:2

Публикувано на вт, 11 юли 2017
195 четения

Първа загуба в контрола от началото на подготовката допусна отборът на ФК “Локомотив”.
В приятелска среща, играна в Горна Оряховица, домакините отстъпиха на “Верея” с 1:2, като футболистите от Стара Загора вкараха и трите гола. Гостите поведоха в резултата още във 2-ата минута. Осман Балде шутира силно от средна дистанция, Валери Домовчийски подложи крак и отклони топката, след което тя попадна във вратата на домакините. В 26-ата минута “железничарите” стигнаха до изравнителен гол.
След атака отдясно футболист на “Локомотив” центрира остро в наказателното поле на старозагорци и в опит да изчисти топката Здравко Илиев я изпрати в собствената си врата за 1:1.
В 53-ата минута отново Домовчийски се разписа за втори път в мача след перфектно изпълнен пряк свободен удар. Голът му се оказа и последен в срещата. До момента активът на локомотивци в контролите е победа, равенство и загуба.
“Локомотив”: Димитър Николов, Кристиян Димитров, Мариян Иванов (К), Ивайло Тодоров, Мартин Николов, Якуб Идризов, Владимир Мичев, Павел Головодов, Александър Киров, Антоний Балъков, Бедри Рюстемов (Кристиян Кацарев, Ивайло Крушарски, Любомир Генчев, Веселин Любомиров, Милен Савов, Димитър Байдаков, Яни Николов, Мартин Димитров, Симеон Иванов, Деян Христов, Никола Какамъков).