“Янтра” (Полски Тръмбеш) загуби тежко в Габрово от тима на Деко

Публикувано на вт, 30 ян. 2018
231 четения

Тимът на “Янтра” (Полски Тръмбеш) загуби с 4:1 при гостуването на “Янтра-1919” в Габрово. Домакините, чийто старши треньор вече е Мирослав Иванов – Деко, направиха силна втора част на изкуствения терен. Те поведоха след пряк свободен удар, изпълнен от Мирослав Иванов и добавка от Ивайло Илиев, а тръмбешчани възстановиха равенството с гол на Борислав Иванов в 28-ата минута. Шест минути след почивката Деко удари греда от фаул, а в 55-ата минута вратарят на гостите Радослав Рашков беше изгонен с директен червен картон заради удар без топка срещу Момчил Савов. Самият Савов наниза после две попадения след извеждащи подавания на М. Иванов и Велислав Денчев. Крайното 4:1 оформи секунди преди края Йордан Иванов с удар от границата на наказателното поле.