“Павликени” загуби от ломчани

Публикувано на вт, 17 окт. 2023
102 четения

ОФК “Павликени” загуби у дома минимално с 0:1 от един от лидерите в групата “Дунав” (Лом). Единственият гол в мача падна в 70-ата минута, когато се разписа Вавиян Ваньов. Той вкара след разбъркване, предизвикано от центриране от свободен удар. Петнайсетина минути по-късно домакините можеха да изравнят. Вратарят на гостите излезе неразчетено и топката стигна до Стефан Гинчев, но той не успя да я овладее и да нанесе точен удар. Като цяло се получи здрав мач с доста единоборства, предимно в централната част на терена. Головите възможности на практика бяха рядкост.
Това бе и дебют на Ферарио Спасов начело на гостите след изненадващото уволнение на Анатоли Тонов. Павликенчани са седми в класирането, в следващия кръг гостуват на съседите от “Левски-2007” (Левски).
“Павликени”: Александър Иванов, Ивайло Маринов, Атанас Фиданин, Ивелин Иванов, Андрей Петров, Даниел Йорданов, Йордан Йорданов, Тодор Чирпанов, Георги Христов, Мартин Ботев, Стефан Гинчев.