“Павликени” почнаха проверките с 0:0 в Севлиево

Публикувано на вт, 26 юли 2016
143 четения

Добро представяне в първата си проверка от лятната подготовка направи ОФК “Павликени”. В събота възпитаниците на треньора Милен Петков записаха 0:0 при гостуването си в Севлиево. През първото полувреме мачът бе равностоен с добри възможности и пред двете врати. Димитър Димитров от два метра пропусна да открие резултата в полза на гостите. Малко по-късно опасен удар с глава отправи Димитър Кушев, а изстрел на Цецо Додуров от движение бе спасен от вратаря на домакините. Севлиевци също имаха два шанса, плод на индивидуални грешки на гостите. През второто полувреме Милен Петков направи много смени, за да види дошлите на проби футболисти, и качеството на игра спадна. Борислав Иванов удари гредата, което беше най-добрата възможност за “Павликени” след почивката.
“За този етап от подготовката се справихме добре. Доволен съм, че в състава се връщат външните халфове Димитър Димитров и Николай Андреев, които през пролетта дълго лекуваха травми”, сподели Милен Петков. В сряда воденият от него тим ще посрещне “Левски 2007” (Левски), като началният час на мача е 18 или 18,30 часа, според температурите.