“Павликени” падна с 4:1 в Белене

Публикувано на пт, 19 юли 2013
107 четения

ОФК “Павликени” водеше като гост с 0:1, но допусна загуба с 4:1 в Белене от местния “Гигант” в контролна среща. Причината е, че павликенчани гостуваха за мача без шестима основни футболисти, които не можаха да се включат заради служебни ангажименти.
“На практика разполагахме само с 11 играчи, а когато през втората част се контузи Стефан Стефанов, се наложи и домакинът да влезе в игра, колкото да се запази численото равенство на терена. През първото полувреме поведохме с гол на Иван Златков, който пропусна и още две добри възможнсти да се разпише.
След принудителната смяна домакините вече имаха превес и отбелязаха четири попадения”, разказа изпълнителният директор на павликенския клуб Атанас Атанасов. “Павликени” обаче ще има възможност за пълен реванш в събота. Утре от 18:00 часа тимът приема “Гигант” на свой терен, като вече ще бъде в пълен състав и се надява на по-добър резултат.