“Лудогорец” разгроми “Етър” в контрола с 9:0

Публикувано на пн, 11 юли 2016
185 четения

Етърци бяха безпомощни срещу шампиона.

Шампионът “Лудогорец” посрещна “Етър” в предпоследна контролна среща преди мачовете в Шампионската лига и спечели убедително с 9:0. Мачът бе на базата на Лудогорец в Разград от 20 ч. на осветление.
До почивката резултатът бе 3:0 в полза на разградчани. Джонатан Кафу откри в 3-ата минута. Същият играч покачи на 2:0 в 10-ата минута, а Кишада направи 3:0 в 25-ата. Милан Борян спаси дузпа на “виолетовите” при резултат 2:0 в полза на “орлите” след удар на Петър Димитров. Етърци имаха в края на полувремето още едно-две положения, като удар на Михаил Минков мина на сантиметри от гредата.
След почивката за етърци влязоха Цветомир Цанков, Стефан Неделчев и Юлиян Чапаев. Промяна в резултата няма. Далечен удар отправи Цветков.
В средата на втората част Козмин Моци се разписа за 4:0. Авансът на “Лудогорец” скочи на 6:0, след като Вандерсон и Джоди Лукоки се разписаха. В 80-ата минута резултатът набъбна на 7:0 за домакините. До края разградчани съвсем се развихриха и преднината на “Лудогорец” бе фиксирана на 9:0. В крайна сметка четирима футболисти на “орлите” се разписаха по два пъти – Козмин Моци, Жуниор Кишада, Вандерсон и Джоди Лукоки, а един гол добави Кафу.
“Лудогорец”: Милан Борян, Сисиньо, Игор Пластун, Козмин Моци, Натанаел, Светослав Дяков, Марселиньо, Джоди Лукоки, Кишада, Вандерсон, Джонатан Кафу.
“Етър”: Кирил Акалски, Михаил Минков, Иван Скерлев, Любомир Гуцев, Мартин Николов, Митко Плахов, Чавдар Ивайлов, Петър Димитров, Николай Цветков, Цветомир Тодоров, Иван Петков.