“Локо” (ГО) загуби с 1:0 от лидера “Царско село”

Публикувано на вт, 6 мар. 2018
122 четения

С минималното 1:0 загуби горнооряховският “Локомотив” гостуването си на един от лидерите във Втора лига “Царско село”. Единственият гол в мача падна още в 15-ата минута, когато точен бе Тейнур Марем. Дебют за горнооряховци направи преотстъпеният от “Етър” Симеон Иванов, който действаше в центъра на отбраната заедно с друг бивш етърец – Мариян Иванов.
Първото полувреме бе за домакините, докато през втората част “черно-белите” играха по-добре, но не стигнаха до гол. Въпреки загубата локомотивци запазиха 7-ото си място с актив от 26 точки (29:29), дошли от 7 победи, 5 равни и 7 загуби.
“Локомотив”: Александров, Димитров, М. Иванов, С. Иванов, Николов, Казаков, Андреев (46 Осей), Куроки (73 Балъков), Идризов, Колев, Вачев (46 Христов).