“Локо” (ГО) загуби и в Добрич, последен е във Втора лига

Публикувано на вт, 25 авг. 2020
75 четения

Горнооряховският “Локомотив” отново не можа да стигне до първа победа в първенството на втория ешалон, въпреки че гостуваше на “Добруджа”, който също търсеше първи успех. Домакините от Добрич взеха победата с 2:0 в мач от четвъртия кръг на шампионата.
Тимът от Североизточна България стигна до успеха благодарение на попадения през втората част. Цветан Илиев откри в 66-ата минута, а осем минути преди края на мача Илиян Капитанов затвърди успеха с второ попадение.
Така в досегашните си четири мача горнооряховският тим записа едва едно реми у дома и три загуби, което го прати на последното място във временното класиране на Втора лига с 1 т. и голова разлика 2:7. В следващия кръг на 29 август от 20:00 ч. “черно-белите” приемат “Литекс” (Ловеч).
“Локомотив” (ГО): Християн Христов, Кристиян Райчев, Тодор Таушанов, Атанас Ташолов, Виктор Митев, Иван Иванов, Петър Чалъков (к), Иван Вълчанов, Иван Винков, Стефан Неделчев, Владислав Мирчев.