“Локо” (ГО) отстъпи с 1:2 и на “Литекс”

Публикувано на пн, 6 февр. 2023
98 четения

Трета поредна загуба в контролите си досега допусна горнооряховският “Локомотив”. Любопитното е, че и в трите мача “железничарите” отстъпиха с един и същ резултат – 1:2. Първо отстъпиха с толкова на елитния “Спартак” (Варна), после на “Лудогорец-3”, а сега и на втородивизионния “Литекс”.
Мачът срещу “оранжевите” замести пропадналата контрола срещу “Вихър” (Славяново), като се игра на стадиона в Долна Оряховица при силен вятър, който затрудни игровата обстановка. Съперникът поведе в 20-ата минута, а малко преди почивката стигнва и до дузпа, от която резултатът стана 0:2. Опитният Явор Генчев в 77-та минута оформи крайното 1:2 след центриране от корнер и недобра намеса на вратаря.
“Локомотив”: Венцислав Димитров, Станимир Андреев, Али Ахмед, Ивайло Тодоров, Ивайло Велчев, Александър Узунов, Кристиян Райчев, Даниел-Виктор Кънчев, Тодор Бакърджиев, Янислав Цачев, Димитър Байдаков (Ивайло Стефанов, Мартин Господинов, Ангел Паунов, Стефан Иванов, Красен Трифонов, Явор Генчев, Джихат Кямил, Димитър Костадинов, Николай Иванов, Кристиян Дечев, Георги Колев, Борислав Бъчваров).