“Локо” (2005/2006 г.) отстрани етърци за Купата на БФС

Публикувано на пт, 30 сеп. 2022
85 четения

Локомотивци, набор 2005/2006 г., отстраниха с 3:2 връстниците си от “Етър” в турнира за Купата на БФС. Домакините имаха превес преди почивката и след няколко възможности откриха резултата. Бърза контраатака бе завършена с гол на Борислав Бъчваров за 1:0. През второто полувреме битката продължи. Етърци се възползваха от едно неразбирателство в защитата на домакините и изравниха.
Това активизира горнооряховци и те за няколко минути вкараха два бързи гола чрез острието си в атака Бисер Алексиев, като поведоха с 3:1. В добавеното време на мача “Етър” успя да върне още едно попадение за крайното 3:2.
“Мога да поздравя момчетата, които се състезават в младша възраст и “Локо-2”, че изиграха силен мач и се класираха напред за купата. Чакаме жребия за следващия кръг, в който влизат и най-добрите отбори в страната”, каза треньорът Илия Пендов.