“Локомотив” (ГО) загуби у дома, остана последен във Втора лига

Публикувано на пн, 17 сеп. 2018
162 четения

Загуба у дома с 1:2 от “Ботев” (Гълъбово) прати горнооряховския “Локомотив” на последното място във временното класиране на Втора лига. Тимът отново не успя да изиграе цял мач на високи обороти и допусна обрат в последната четвърт от мача си. Домакините поведоха с гол на Красен Трифонов след отлично подаване на Ивайло Тодоров в края на първото полувреме, при това в последните секунди на даденото двеминутно продължение.
Локомотивци опитаха да решат мача с втори гол в началото на втората част. В 73-ата минута обаче Рангел Абушев с глава изравни, а само 4 минути след това Свилен Щерев излезе сам срещу вратаря и направи пълен обрат в полза на гостите – 1:2.
“Черно-белите” останаха само с една победа от седемте си мача досега и се закотвиха на последното място, след като преките им конкуренти “Кариана” (Ерден) и дубълът на “Лудогорец” направиха равенства.
“Локомотив”: Симеон Симеонов, Мартин Сандов, Симеон Иванов, Тихомир Трифонов, Кристиян Китов, Иво Харизанов, Ивайло Тодоров, Димитър Юруков, Петър Чалъков, Красен Трифонов, Георги Колев.