“Локомотив” (ГО) загуби с 2:0 от “Шльонск” (Вроцлав)

Публикувано на пт, 27 ян. 2017
160 четения

“Локомотив” (Горна Оряховица) загуби от елитния полски “Шльонск” (Вроцлав) с 0:2 втората си контрола, играна в Турция.
Поляците вкараха по един гол в двете полувремена, като за тях Камил Билински се отличи с гол и асистенция. Той откри резултата в 22-ата минута с точен удар от наказателното поле, а в 68-ата след великолепен пробив сложи топката на главата на японеца Риота Мориока, който отблизо заби кълбото в мрежата за 2:0.
До края на мача влезлият като резерва Петър Денчев спаси удари на полски нападатели, останали очи в очи с него.
За “железничарите” резервата Аристотe имаше претенции за извършено нарушение срещу него в наказателното поле, но турският рефер не отсъди дузпа. Пак той в 74-ата минута отправи слаб удар от много добра позиция, като с левия крак стреля право във вратаря на “Шльонск”.
“Локомотив”: Банков, Фиданин, Керчев, Амброуз, Желев, Христов, Джоман, Бен Отман, Генчев, Атанасов, Кифует (Денчев, Кавдански, Цонков, Мечев, Узунов).
Снощи горнооряховци играха срещу “Дордой” (Киргизстан), а следващата им проверка е утре срещу “Търгу Муреш” (Румъния).