“Локомотив” (ГО) разби с 5:0 “Левски-2007” в контрола

Публикувано на пн, 22 ян. 2018
93 четения

“Локомотив” (Горна Оряховица) разгроми третодивизионния “Левски-2007” (Левски) с 5:0 в контролна среща, играна в Царева ливада. “Железничарите” нокаутираха съперника в края на мача, с хеттрик се отчете Деян Христов. През първото полувреме петият в Северозападна Трета лига поддържаше равновесието.
Владимир Мичев изпусна дузпа за “Локомотив”, стреляйки над вратата.
В края на полувремето топката все пак влезе във вратата на третодивизионния тим след удар на Димитър Байдаков. След почивката “Локомотив” излезе с нов състав, а съперникът им имаше само двама на резервната скамейка. Останалите четири гола паднаха в последните 15 минути на проверката. Освен хеттрика на Деян Христов, един гол добави и японецът Кокен Куроки.
Следващата проверка е на 27 януари от 11.00 ч. с “Ботев” (Гълъбово) в Царева ливада, където са на подготовка локомотивци. За 3 и 11 февруари се договарят контроли с отбори от Първа лига, а на 17 февруари е последният спаринг срещу “Литекс”.
“Локомотив”: Кацарев, Родриго, Димитров, Мичев, Головодов (21 Минев), Андреев, Колев, Михайлов, Орлинов, Байдаков, Седрик (Колев, Николов, Иванов, Димитров, Идризов, Казаков, Чукалов, Осеи, Куроки, Рюстемов, Христов).