“Локомотив” (ГО) падна от третия тим на “Лудогорец” в Разград

Публикувано на пн, 24 ян. 2022
175 четения

Загуба с 2:0 претърпя в контрола горнооряховският “Локомотив” от третия отбор на “Лудогорец”, който се състезава в Североизточната Трета лига и е изграден от юноши. Мачът се игра в базата “Гнездо на орли” в Разград.
Първото полувреме премина при превъзходство на “железничарите”. Те обаче направиха куп пропуски пред разградската врата. След направените смени през втората част “Локомотив” отстъпи инициативата на домакините, които вкараха два гола. Първо в 70-ата минута Борислав Рупанов вкара с глава след центриране от фаул. Десетина минути по-късно Денис Кехайов завърши с гол контраатака за окончателното 2:0.
Горнооряховци до момента имат едно реми и една загуба в проверките, а следващата контрола е на 29 януари срещу дублиращия отбор на “Берое”.
Окончателният разширен състав на “Локомотив” ще бъде намален. Максимум 23-ма футболисти ще наброяват “железничарите” за пролетния полусезон. Подготовката започна с 30 играчи, но някои от тях вече отпаднаха от групата.